MEET THE TEAM

In de Studio hebben wij een zeer ervaren, gevarieerd en enthousiast team zitten. Talenten die bijdragen aan die magische beleving, ieder event weer.

Naast ons geweldige team op locatie hebben wij ook onze partners TribeCompany250K en Chain. Deze bureaus hebben veel ervaring in het bedenken en produceren van bekende (internationale) events, zoals De Vrienden van Amstel LIVE,  The Streamers, ING BusinessBoot Live en Armin Only, de wereldtour van DJ Armin van Buuren. Chain Live Audio, Visuals, Light & Rigging is hét facilitaire bedrijf voor de Nederlandse broadcast- en evenementenindustrie en zo ook voor Studio 21.

Contact
maaike@studio21.nl

035-6777345
Maaike Heida Oudshoorn

General Manager

laura@studio21.nl

035 67 77 345
Laura Schippers

Accountmanager

astrid@studio21.nl

035 67 77 345
Astrid Verhoeff

Office Manager

carlijn@studio21.nl

035 67 77 345
Carlijn Talens

Productie/Horeca

eveline@studio21.nl

06 18 94 58 13
Eveline Rohde

Producer

jacqueline@studio21.nl

06 54 92 09 29
Jacqueline Bernard

Producer

mickel@studio21.nl

035 67 77 345
Mickel Derlagen

Gebouwbeheer

emilie@studio21.nl

06 18 02 28 59
Emilie de Mooij

Marketeer