MEET THE TEAM

In de Studio hebben wij een zeer ervaren, gevarieerd en enthousiast team zitten. Talenten die bijdragen aan die magische beleving, ieder event weer.

Naast ons geweldige team op locatie hebben wij ook onze partners TribeCompany250K en Chain. Deze bureaus hebben veel ervaring in het bedenken en produceren van bekende (internationale) events, zoals De Vrienden van Amstel LIVE,  The Streamers, ING BusinessBoot Live en Armin Only, de wereldtour van DJ Armin van Buuren. Chain Live Audio, Visuals, Light & Rigging is hét facilitaire bedrijf voor de Nederlandse broadcast- en evenementenindustrie en zo ook voor Studio 21.

Contact
Maaike Studio 21
maaike.heida-oudshoorn@studio21.nl

035-6777345
Maaike Heida Oudshoorn

General Manager

Nicole Studio 21
nicole.schaap@studio21.nl

035-2052011 | 06 15 55 83 00
Nicole Schaap

Accountmanager

Anneleen Studio 21
anneleen@studio21.nl

035-2052013
Anneleen Walch

Medewerker sales & events

Mickel Studio 21
mickel@studio21.nl

06 51 66 67 25
Mickel Derlagen

Studio Chef Facilitair

Emilie Studio 21
emilie.demooij@studio21.nl

06 18 02 28 59
Emilie de Mooij

Freelance Marketeer

Marenthe Studio 21
marenthe@studio21.nl

035-6777345
Marenthe Smedinga

Productie stagiaire

Meike Studio 21
meike.koster@studio21.nl

035-6777345
Meike Koster

Marketing stagiaire

Keren Studio 21
keren@studio21.nl

06 24 94 95 34
Keren Borcovitz

Freelance Producer

Eveline Studio 21
eveline@studio21.nl

06 18 94 58 13
Eveline Rohde

Freelance Producer

Jacqueline Studio 21
jacqueline@studio21.nl

06 53 77 26 88
Jacqueline Bernard

Freelance Producer